logotyp

Florbal - 1. místo kluků v okresním kole!

Florbal - 1. místo kluků v okresním kole!

Postup kluků do krajského kola v ČEPS Cupu Základních škol ve florbale

     V posledním týdnu před Vánoci se kluci naší školy účastnili okresního kola a prali se o postup do kola krajského. Loni se to podařilo dívkách, které letos skončily na krásném 2., avšak nepostupujícím místě. Děvčata letos hrála ve složení: Marie Pešková – 2.B, Klára Hrbková – 3.A, Adéla Boudová, Ema Zmrhalová – 5.A, Nela Bílková, Eliška Chlápková a Nikola Mrázková -5.C. O to více pak chtěli uspět hoši.

     Kluci hráli srdnatě a svou bojovností první místo nakonec vyválčili, ale jednoduché to nebylo. V jednom ze zápasů vedli 2:0 a během chvíle zas prohrávali 2:4 a do konce zbývaly asi 3 minutky času, který se nezastavoval – s neskutečnou energií dokázali obrat zvládnout. I poslední zápas byl dramatický, jelikož se utkala 2 družstva, která zatím neprohrála a šlo tedy o celkové vítězství… A zdařilo se, skvělou předvedenou hrou jsme soupeře přehráli a tak velké díky za zážitek týmu ve složení: skvělému gólmanovi – Tadeáš Vykydal 5.A, hráčům: Marek Zmrhal – 3.A, Matyáš Kvasnička – 4.A, Vojtěch Vykydal a Jan Dvořák – 4.D, Tadeáš Dvořák, Lukáš Václavík -5.A, Dominik Smil, Tomáš Fabian - 5.C a kapitán týmu Matěj Kulhavý - 5.D

     Všichni hráči, ať už z řad dívek či kluků, zaslouží obrovský potlesk za krásný florbal a bojovnost a samozřejmě krásná umístění. Klukům držte palce v krajském kole.

S díky Petra Kotrhonzová

Zpět

Kontakty:
Tel - kancelář: 731 449 243
Tel - jídelna: 733 179 457

Datová schránka: tqtmp2q
Podatelna: zs-mukarov@zs-mukarov.cz
Základní škola Mukařov, příspěvková organizace
Školní 88
251 62 Mukařov

IČ: 70986444
Bankovní spojení: 2701980426/2010
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Základní škola Mukařov
E-Strava.cz
E-žákovská
Povinně zveřejňované
informace

Created by © 2014 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy