Login

Informace pro prvňáčky - první týden 2. - 6.9. 2019

Pondělí
2.9.2019 v 8,10 hodin přivítáme nové žáčky v areálu školy před vchodem do nové budovy. Po přivítání se se svými dětmi a učitelkami přesunete do jednotliých tříd v zelené přístavbě , kde vám budou předány všechny důležité informace. Děti obdrží pomůcky, je třeba přijít se školní brašnou. Tento den nejsou ještě přezůvky potřeba.
Nebojte se zeptat na vše, co vás zajímá, paní učitelky vám vše zodpoví.

Úterý a středa
3. a 4.9. budou vaše děti ve třídě do 10 hodin, poté si je můžete vyzvednout nebo se o ně postarají třídní učitelky do 11.50 hod.  Poté přejdou na oběd a do školní družiny. Od tohoto dne se žáčvi přezouvají v šatnách.


Čtvrtek a pátek
4. a 6. 9. se děti budou učit do 11 hodin. Pokud nebudete moci děti vyzvednout v těchto hodinách, postarají se o ně do oběda naše paní učitelky. Následně pak budou děti předány rodičům nebo odejdou na oběd a do družiny.


Obědy
V posledních srpnových dnech si vyzvedněte čip na vydávání obědů u vedoucí jídelny. Informace o způsobu objednávání a platbě za obědy jsou uvedeny v sekci jídlena. Přihlašovat ke stravování můžete své děti i během školních prázdnin. Posledních 14 srpnových dní Vám telefonicky či osobně ráda poradí p. Krutská.

Na nový školní rok se těší vedení školy.

Zpět na hlavní výpis

www.zs-mukarov.cz

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy