Žákovský parlament

Informace o práci

Zprávy z poslední schůzky Žákovského parlamentu:
1. "Den naruby" - Čertovský den v naší škole  = dobrovolná akce po dohodě s třídními učiteli, pro občasné zpestření výuky  ( děti si dobrovolně připraví zajímavé úkoly pro své spolužáky)
2. Tradiční předvánoční návštěva Dětského domova ve Stránčicích, kam našim malým kamarádům přivezeme hlavně oblečení po našich sourozencích( vyprané a vyžehlené), dále pak plastové skládací knížky a gumové hračky pro batolata.
Sbírka potrvá do 15.prosince, termín návštěvy dětského domova bude upřesněn.
3. Stále trvá "svěr" střípků ze školních lavic.
4. K důvěrným připomínkám a dotazům slouží Schránka důvěry v krčku školy.
5. Na leden připravujeme sbírku malých plyšáků pro Záchranáře. Podrobnosti získáte v dalších zprávách z parlamentu.

Změna ve vedení žákovskéjo parlamentu

Vzhledem k delší nepřítomnosti p. uč. Kroupové ( vedoucí žák.parlamentu) dochází po toto období ke změně.  Vedení parlamentu se ujaly p. uč. Jana Kárníková a Marie Exnerová.
P.uč. Kroupové přejeme brzké uzdravení.
Kniha návštěv