Plavecko-běžecký pohár 24.4.2019

Ve středu 24.4. se 21 žáků naší školy účastnilo okresního kola Plavecko-běžeckého poháru v Čelákovicích. Tito žáci srdnatě reprezentovali školu a vybojovali několik skvělých umístění a i postupy do krajského kola. Poklonu si zaslouží všichni závodící, neboť absolvovat běh a plavání po sobě jdoucí a na čas je velmi náročné.

Nejlepších umístění dosáhli: 3.místa - Patrik Fialka, Viktor Červinský; 4.místa: Matyáš Kvasnička a Tomáš Chytil - u kterého bych vyzdvihla skvělý běžecký počin, neboť po plavání figuroval na 15.místě a v běhu zabojoval, když předvedl nejlepší čas, kterým se posunul o 11.míst až na zmiňované 4.místo - všichni tito hoši postupují do krajského kola. Další cenná umístění získali: Lukáš Mokroluský a Anna Haščynová - v podobě 5.místa a místo 6. v podání Matěje Kulhavého. Do desítky se ještě ve svých kategoriích vešli: Bílková Nela, Machaňová Marie, Havlíčková Veronika, Vinohradníková Kateřina, Nechvátalová Denisa, Wohlhöfnerová Vanesa, Karásek Ondřej, Holánek Adam a Zvoníček Michal. Nicméně i další závodníci  zaslouží obdiv -jmenovitě: Krejčí Kristina, Gallová Sofie, Doleželová Beáta, Izsák Adam a Šinogl Daniel. Za doprovod - Zuzana Kadeřábková a Petra Kotrhonzová.